رسا اولین برنامک مدیریت پیام رسان است که به صورت رایگان برای کلیه اقوام ایرانی ارائه شده است.این نرم افزار با رابط کاربری زیبا و جذاب و قابلیتهای فراوان، رضایت هر کاربری را جلب می‏کند.

رسا یک برنامه‌ی مدیریت پیامک ایرانی و بومی است، که جایگزین برنامه‌ی اصلی مدیریت پیامک گوشی شما می‌شود.

رسا ویژگی‌های فوق‌العاده و منحصر به فردی دارد:

ارسال پیام گروهی به اسم مخاطب: شاید تا به حال برای شما خیلی اتفاق افتاده باشد که بخواهید یک پیامک را برای تعداد زیادی از مخاطبان ارسال کنید به صورتیکه نام و نام خانوادگی مخاطب در متن پیامک باشد. مجبور بودید به ازای هر مخاطب متن پیام را عوض کنید! رسا این کار را برای شما آسان کرده است. چطوری؟ شما در ارسال پیام از گزینه پیام گروهی استفاده کرده و نام و نام خانوادگی را در محل مورد نظر متن پیام وارد می‏کنید. رسا به صورت اتوماتیک نام و نام خانوادگی کلیه مخاطب‏های پیامک را جایگزین کرده و برای هر مخاطب با نام خودش پیامک ارسال می‏کند.
کاهش هزینه‌ی پیامک
رمزنگاری روی پیامک: با استفاده از گزینه رمز کردن هنگام ارسال پیام با رسا دیگر امکان لو رفتن محتوای پیام‏های ارسالی وجود ندارد، برای این کار می‏توانید بر روی پیامک ارسالی رمز گذاشته (مثلا یک عدد 4 رقمی یا هرچیز دیگری) تا گیرنده تنها با وارد کردن کد مورد نظر در رسا، از محتوای پیام ارسالی شما با خبر شود، زیرا پیامک بصورت رمز فرستاده میشود.
مدیریت پیامک‌های مزاحم
پردازش شماره‌های درون پیامک: شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که پیامکی از طریق اپراتور حاوی شماره تلفنی برای شما ارسال شود که شما یک تماس ناموفق داشته اید. رسا به شما می گوید این شماره چه کسی است
جلوگیری از ارسال پیام اشتباه
پشتیبانی از شش زبان و لهجه
طراحی متریال
قابلیت شخصی سازی

با توجه به فناوری های به روزی که در این برنامک به کار رفته است، رسا به عنوان یک محصول دانش بنیان توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی شده است.
در عصر سپهر اطلاعات که ابزارهای ارتباطی در گوشی‏های هوشمند تجمیع شده‏اند، وجود رسانه‏ای سرآمد جهت استفاده ایرانیان بیش از هر زمانی ضروری به نظر می‏رسد. شرکت فاسا با تکیه بر توان و ظرفیت داخلی در حوزه ارتباطات فضای مجازی، تمام تلاش خود به کار بسته است تا محصولی ارائه کند که زیبنده کاربران ایران زمین باشد

دانلود مستقیم

دانلود از مایکت

دانلود از بازار